ogłoszenia parafialne – poniedziałek – 01 kwietnia 2024

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

1 kwietnia 2024

 

  1.  Dzisiaj- Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Tego dnia wspieramy naszymi ofiarami do puszek Katolicki Uniwersytet Lubelski. Mimo że tylko dzień dzisiejszy jest dniem wolnym od pracy, postarajmy się w naszych domach i rodzinach utrzymać świąteczny charakter całej paschalnej oktawy – do przyszłej niedzieli włącznie.
  2. W najbliższy piątek, pierwszy piątek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 ks. Bp Radoslaw Orchowicz udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Plan spotkań znajduje się w gablocie. Najbliższa próba we wtorek o godz. 15.30 w kościele.
  3. Z racji oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca- Godzinki o godz. 6.40 i wynagradzający różaniec po Mszy św. porannej.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczyna się w naszej ojczyźnie Tydzień Miłosierdzia. Naszym przygotowaniem do tego święta jest trwająca od Wielkiego Piątku Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

Polecajmy się opiece św. Józefa Oblubieńca NMP. Szczęść Boże.