ogłoszenia parafialne – 14 lipca 2024

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

14 lipca 2024

1. W dzisiejszą niedzielę:
  • Jesteśmy nieustannie posyłani przez Pana, aby głosić królestwo Boże, aby świadczyć, że Pan jest i działa pośród nas.
  • Zbiórka uczestników Pielgrzymki do Ostrej Bramy w Wilnie o godz.23.30 przed naszym kościołem św. Józefa.
  1. W poniedziałek patronuje nam św. Bonawentura. W tym dniu w Instytucie Prymasa Józefa Glempa w Inowrocławiu, gości O. Andrzej Madej OMI, misjonarz i poeta pracujący w Turkmenistanie, spotkanie o godz. 17.00.
  2. We wtorek, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Podczas liturgii poświecimy szkaplerze – znak naśladowania Maryi w Jej zawierzeniu Bogu i Jego słowu. Szkaplerze do nabycia w zakrystii.
  3. Wakacyjne propozycje:
  1. Z Inowrocławia wychodzą grupy promieniste z parafii Zwiastowania NMP (informacje ks. Tomasz Niedbalski) i Królowej Jadwigi (spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 lipca, o godz. 18.30 – ks. Marcin Małecki marcinmalecki@archidiecezja.pl oraz grupa niebieska z parafii św. Ducha (informacje u ks. Piotra Nowaka).
  2. Pozdrawiamy wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu: śp. Krystynę Nowak, śp. Jadwigę Kokot i śp. Hannę Głowacką. Wieczny odpoczynek.