ogłoszenia parafialne – 25 sierpnia 2024r.

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

25 sierpnia 2024

1. Dzisiaj Ojcowie Franciszkanie zapraszają do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 800-lecia otrzymania daru stygmatów przez św. Franciszka z Asyżu, które odbędą się na Kalwaryjskim Wzgórzu w Pakości Szczegóły na plakacie.
  2. Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej:
  • 6.40.śpiewamy Godzinki, Msza św. o godz. 7.00.
  • 17.00 Msza św.
  • 19.00 Msza św. wieczorna.
  1. We wtorek, w łączności z Mszą św. wieczorną modlitwy do św. Józefa, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W najbliższą niedzielę, 1 września:
  • Dożynki Parafialne na Mszy św. o godz.9.30.
  • Msza św. o godz. 11.00 dla dzieci z błogosławieństwem tornistrów i przyborów szkolnych uczennicom i uczniom rozpoczynającym naukę w szkole.
  • Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież.
  • Przypada 85. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej.
  • Z inicjatywy papieża Franciszka w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
  1. W tym tygodniu patronują nam:
  • We wtorek– św. Monika.
  • W środę– św. Augustyn.
  • W czwartek – św. Jan Chrzciciel.

Pozdrawiamy serdecznie tych, którzy korzystają z wypoczynku i leczenia, a także Solenizantów i Jubilatów tygodnia.