Intencje mszalne

Czwartek – 03 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 9 gregorianka
godz. 8,00 + Irena Lewandowska
godz. 17,00 + Mirosława Krawczyk
godz. 18,30 + Katarzyna Józef Szczepańscy

Piątek – 04 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 10 gregorianka
godz. 8,00 + Eugenia Kaczmarek – 2r. śmierci
godz. 17,00 + Tadeusz Bień
godz. 18,30 + Adam Jakubaszek

Sobota – 05 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 11 gregorianka
godz. 8,00 + Aureli Kopeć – 3r. śmierci
godz. 18,30 + Barbara – 3r. śmierci i Sylwester – 25r. śmierci Jóźwiak

niedziela – 06 października

godz. 7,30 + Feliks Smoliński – 12 gregorianka
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Irena, Kazimierz, Wiesława Czajkowscy
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 + Zofia Nackowska
godz. 18,30 + Stanisław, Andrzej, Marcjanna oraz Władysław

Poniedziałek – 07 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 13 gregorianka
godz. 8,00 – w 82 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za wszelkie łaski odebrane i z prośbą o dalsza opiekę Bożą
godz. 17,00 + Alfred Steinke
godz. 18,00 + SUMA ODPUSTOWA

Wtorek – 08 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 14 gregorianka
godz. 8,00 + Leszek Nawrot
godz. 17,00 + Czesława i Zbigniew Dreliszak
godz. 18,30 + Regina Foremska

Środa – 09 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 15 gregorianka
godz. 8,00 + Zygmunt Kędzierski
godz. 17,00 + rez
godz. 18,30 + Bogdan Grol

Czwartek – 10 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 16 gregorianka
godz. 8,00 + Elfriede i Jan
godz. 17,00 + Irena i Eugeniusz Zygora
godz. 18,30 + Piotr Bochat

Piątek – 11 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 17 gregorianka
godz. 8,00 + Czesław Czesława Janikowscy oraz Marianna Kazimierz Lewandowscy
godz. 17,00 + Adam Jakubaszek
godz. 18,30 + Tadeusz Bień

Sobota – 12 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 18 gregorianka
godz. 8,00 + Danuta Eska – Torneos
godz. 17,00 – 45 rocznica Sakramentu małżeństwa Danuta i Wojciech Trzeszczyńscy
godz. 18,30 + Anna Jędras

niedziela 13 października

godz. 7,30 + Sabina Zielińska – 2r. śmierci
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Monika, Bogdan Fredrych
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 + Feliks Smoliński – 19 gregorianka
godz. 18,30 + Stanisław i Marek Wituła

Poniedziałek – 14 października

godz. 7,00 – Dziękczynna za dar życia z okazji 69 urodzin Tadeusz
godz. 8,00 + Feliks Smoliński – 20 gregorianka
godz. 17,00 + Jadwiga Kaszuba – z okazji urodzin
godz. 18,30 + Włodzimierz Chełmikowski – 3r. śmierci

Wtorek – 15 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 21 gregorianka
godz. 8,00 + Ryszard Rzadkowalski
godz. 17,00 + Bogdan – 4r. śmierci i Aneta – 2r. śmierci
godz. 18,30 + Piotr Chruściel

Środa – 16 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 22 gregorianka
godz. 8,00 + Zygmunt Kędzierski
godz. 17,00 + Paweł Krawczyk
godz. 18,30 + Marian Krysiak- 11r. śmierci

Czwartek – 17 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 23 gregorianka
godz. 8,00 + Irena Lewnadowska
godz. 17,00 + Zofia Nowak
godz. 18,30 – o Boże błogosławieństwo (…) dla Genowefy i Józefa Szlanga w 61 rocznicę ślubu

Piątek – 18 października

godz. 7,00 – Boże Błogosławieństwo dla ks.Łukasza Lisieckiego
godz. 8,00 + Feliks Smoliński – 24 gregorianka
godz. 17,00 – z podziękowaniem Panu Bogu i z prośbą o potrzebne łaski dla Bogumiły i Albina Rutkowskich w 50 r. małżeństwa
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

Sobota – 19 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 18 gregorianka
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 18,30 + Kazimiera – 8r. śmierci, Kazimierz – 3r. śmierci Obiała

niedziela 20 października

godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Marianna, Władysław Kubiakowie
godz. 12,15 + Czesława Rosińska
godz. 17,00 + Feliks Smoliński – 26 gregorianka
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

Poniedziałek – 21 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 27 gregorianka
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Łucjan Klóska – 9r. śmierci
godz. 18,30 + Henryk Kowalski

Wtorek – 22 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 28 gregorianka
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Janina Guźlecka – 5r. śmierci
godz. 18,30 + Zofia Nowak

Środa – 23 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 29 gregorianka
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Maria Przydatek
godz. 18,30 + Janina Molewska

Czwartek – 24 października

godz. 7,00 + Feliks Smoliński – 30 gregorianka
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Janina Molewska
godz. 18,30 + Jan Penkała – 27r. śmierci

Piątek – 25 października

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Irena Lewandowska
godz. 17,00 – rez.
godz. 18,30 + Genowefa Gralak

Sobota – 26 października

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Ryszard Rzadkowalski
godz. 18,30 + Czesław Wróblewski

niedziela 27 października

godz. 7,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Józef, Józefa Nadzewscy
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 + Mirosława Krawczyk
godz. 18,30 + Helena Adam Twardowscy

Poniedziałek – 28 października

godz. 7,00 – z okazji imienin Tadeusza o Boże błog. i potrzebne łaski
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Janina Molenda
godz. 18,30 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusza Błażejewicza z okazji imienin

Wtorek – 29 października

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Ryszard Rzadkowalski
godz. 17,00 – Barbara i Marek Piwańscy – 25 lecie ślubu
godz. 18,30 + Maria Przydatek

Środa – 30 października

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Katarzyna Sypniewska
godz. 17,00 + Ewa Frątczak, Irena Kończal
godz. 18,30 + Jadwiga Zaremba – 11r. śmierci

Czwartek – 31 października

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Alfons Benke – imieninowa
godz. 17,00 + Marian Wcisło–15r. śmierci i rodziców obojga stron
godz. 18,30 + rez.

Piątek – 01 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Zenon Ziółkowski oraz Jan i Regina Ziółkowscy
godz. 17,00 + Krystyna Sypniewska
godz. 18,30 + Agnieszka, Andrzej Cudziło

Sobota – 02 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + rez
godz. 18,30 + Zofia i Franciszek Rydlewscy, Jan i Helena Pic, Jan Pic

niedziela 03 listopada

godz. 7,30 + Zofia, Stanisław i zmarli z rodz. Kwiatkowskich
godz. 9,30 – za arafian
godz. 11,00 + Bogdan Wojciechowski i zmarli z rodz. Wasiów i Wojciechowskich
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 – o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla o. Marcina – ( int. imieninowa )
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

Poniedziałek – 04 listopada

godz. 7,00 + za dusze w czyścu cierpiące
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Irena Lewandowska
godz. 18,30 + Ryszard Rzadkowalski

Wtorek – 05 listopada

godz. 7,00 – o Boże błogosław. dla Ks. Sławomira Brząkały w dniu imienin
godz. 8,00 + Halina i Zygmunt Gramza
godz. 17,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 18,30 + Irena Lewandowska

Środa – 06 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Katarzyna Sypniewska
godz. 17,00 + Irena Lewandowska
godz. 18,30 + Maria Przydatek

Czwartek – 07 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Elżbieta Szymańska
godz. 17,00 + Henryka Karwowska
godz. 18,30 + Krystyna Sypniewska

Piątek – 08 listopada

godz. 7,00 + Czesława, Jan Kuszubscy
godz. 8,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 17,00 + Zofia i Franciszek Rydlewscy
godz. 18,30 + Stanisław Nijak

Sobota – 09 listopada

godz. 7,00 – rez
godz. 8,00 + rez
godz. 15,00 – ślub: Marta Geppert – Krystian Żelazny
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

niedziela 10 listopada

godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Maria Zygmańska – 10r. śmierci i urodzinowa
godz. 12,15 + rez.
godz. 17,00 – rez.
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

Poniedziałek – 11 listopada

godz. 7,00 + Urszula, Roman, Karol Ostrowscy i zmarli z rodz. Ostrowskich i Wudniaków
godz. 8,00 + Zenon Radzikowski
godz. 17,00 + Bronisław Zdrojewski -2r. śmierci; Jadwiga i Jan Kościelak; Pelagia i Józef Zdrojewscy oraz rodzeństwo
godz. 18,30 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława

Wtorek – 12 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Henryka Karwowska
godz. 17,00 + Irena Lewandowska
godz. 18,30 + Włodzimierz Prill – 15r. śmierci

Środa – 13 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Katarzyna Sypniewska
godz. 17,00 + Stanisław Krawczyk
godz. 18,30 + Stanisław i Marek Wituła

Czwartek – 14 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + rez
godz. 17,00 + Elżbieta Szymańska
godz. 18,30 + Marian Kowalski – 1r. śmierci

Piątek – 15 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Krystyna Pułaczewska
godz. 17,00 + Zygmunt Celberg
godz. 18,30 + Krystyna Sypniewska

Sobota – 16 listopada

godz. 7,00 – o nawrócenie i uwolnienie od złego dla Jarosława
godz. 8,00 + Krystyna Sypniewska
godz. 11,00 – 50 lecie…
godz. 12,00 – spotkanie popielgrzymkowe
godz. 15,00 – ślub: Trojanowska – Gondek
godz. 18,30 + Helena, Eugeniusz, Stefan, Antoni i Lucyna

niedziela 17 listopada

godz. 7,30 + Florian Owczarek – 11r. śmierci i Wiesław Owczarek – 10r. śmierci oraz Helena i Jan Mierzwiccy
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + rez.
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke.
godz. 17,00 + Ryszard Majchrowski
godz. 18,30 + Maria Przydatek

Poniedziałek – 18 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 1 gregorianka
godz. 8,00 + Krystyna Pułaczewska
godz. 17,00 + Anna, Andrzej Matysiak
godz. 18,30 + Zygmunt Celberg

Wtorek – 19 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 2 gregorianka
godz. 8,00 + Zygmunt Celberg
godz. 17,00 – o zdrowie dla Teresy
godz. 18,30 + Regina Benke – urodzinowa

Środa – 20 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 3 gregorianka
godz. 8,00 + Jan Niedźwiecki i zmarli z rodziny
godz. 17,00 + Zygmunt Celberg
godz. 18,30 + Krystyna Sypniewska

Czwartek – 21 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 4 gregorianka
godz. 8,00 + Elfierda i Jan
godz. 17,00 + Zygmunt Celberg
godz. 18,30 + Leszek Nawrot

Piątek – 22 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 5 gregorianka
godz. 8,00 + Krystyna Pułaczewska
godz. 17,00 + Zygmunt Celberg
godz. 18,30 + Krystyna Sypniewska

Sobota – 23 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 6 gregorianka
godz. 8,00 + Albin Witkowski – 9r. śmierci i rodzice obojga stron
godz. 18,30 + zmarli z rodziny Parysek

niedziela 24 listopada

godz. 7,30 + Antoni Paul – 40 r. śmierci
godz. 9,30 – za parafian
godz. 9,30 + S.Daria – 7 gregorianka
godz. 11,00 + Lidia Woźniak w rocznicę urodzin
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke.
godz. 17,00 – dziękczynna dla Ireny Czeladzińskiej w 97 urodziny
godz. 18,30 + Jan Nowicki – 11r. śmierci

Poniedziałek – 25 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 8 gregorianka
godz. 8,00 + Aniela Plucińska – 4r. śmierci
godz. 17,00 + Krystyna Sypniewska
godz. 18,30 – o zdrowie i Boże błog. w dniu imienin dla Katarzyny

Wtorek – 26 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 9 gregorianka
godz. 8,00 + Zygmunt Celberg
godz. 17,00 + Krystyna Sypniewska
godz. 18,30 + Stanisław Kruk – 3r. śmierci

Środa – 27 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 10 gregorianka
godz. 8,00 + Zygmunt Celberg
godz. 17,00 + Krystyna Sypniewska
godz. 18,30 + Helena Pankiewicz

Czwartek – 28 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 11 gregorianka
godz. 8,00 + Ryszard Kwieciński
godz. 17,00 + Zygmunt Celberg
godz. 18,30 + Zyta, Edmund Ćwikła

Piątek – 29 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 12 gregorianka
godz. 8,00 + Apolonia Krysiak
godz. 17,00 + Jarosław Dziubek – 1r. śmierci
godz. 18,30 + Elżbieta Szymańska

Sobota – 30 listopada

godz. 7,00 + S.Daria – 13 gregorianka
godz. 8,00 + Apolonia Krysiak
godz. 18,30 + Zdzisław Żyliński – imieninowa

———————————————————————————————————————
Proszę o sprawdzenie poprawności intencji i zgłoszenie wszelkich wątpliwości !
———————————————————————————————————————