Intencje mszalne

niedziela – 18 sierpnia

godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Marianna, Stanisław Kasprzak
godz. 12,15 + Feliks Czeladziński – 59r. śmierci oraz Antonina i Józef Kolscy
godz. 17,00 + Bogdan Kurant
godz. 18,30 – Eugeniusz Matuszak

poniedziałek – 19 sierpnia

godz. 7,00 + Julia Szutarska
godz. 8,00 + Piotr Majkowski
godz. 19,00 + Eugeniusz Matuszak

wtorek – 20 sierpnia

godz. 7,00 + Danuta Domachowska
godz. 8,00 + Urszula i Czesław Gogol
godz. 19,00 + Andrzej Witkowski

środa – 21 sierpnia

godz. 7,00 + Henryk Woźniak
godz. 8,00 + Włodzimierz Flinik
godz. 19,00 + Marianna Nędzkiewicz

czwartek – 22 sierpnia

godz. 7,00 + Danuta Domachowska
godz. 8,00 + Zofia Nowak
godz. 19,00 + Eugeniusz Matuszak

piątek – 23 sierpnia

godz. 7,00 + Irena i Władysław Roszak
godz. 8,00 + Jerzy, Kazimiera, Mariusz Lorczak
godz. 19,00 + Paweł Kosiński

sobota – 24 sierpnia

godz. 7,00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji 80-tych urodzin Teresy
godz. 8,00 + Stanisław Bąba – 5r. śmierci
godz. 17,30 – ślub: Przybylska – Kucharski
godz. 19,00 + Wanda – 23r. śmierci, Bernard – 13r. śmierci Bała

niedziela – 25 sierpnia

godz. 7,30 + Ryszard Leszczuk – 5r. śmierci
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Cecylia i Feliks Pilarscy
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 + Stanisława, Walenty Filipczak oraz Marianna Stanisław Majewscy
godz. 18,30 – Kazimierz Ciszewski – 5r. śmierci

poniedziałek – 26 sierpnia

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 1 gregorianka
godz. 8,00 + Mirosława Krawczyk
godz. 19,00 + Eugeniusz Matuszak

wtorek – 27 sierpnia

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 2 gregorianka
godz. 8,00 + Mirosława Krawczyk
godz. 19,00 + rodziców: Świderskich i Krawczyków

środa – 28 sierpnia

godz. 7,00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Patrycji
godz. 8,00 + Stanisław Smoliński – 3 gregorianka
godz. 19,00 + rez

czwartek – 29 sierpnia

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 4 gregorianka
godz. 8,00 + Mirosława Krawczyk
godz. 19,00 + Eugeniusz Matuszak
godz. 19,00 + Regina Benke

piątek – 30 sierpnia

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 5 gregorianka
godz. 8,00 + ss Daria
godz. 19,00 – z podziękowaniem P. Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla Barbary i Zbigniewa w 50r. sakramentu małżeństwa

sobota – 31 sierpnia

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 6 gregorianka
godz. 8,00 + Andrzej Witkowski
godz. 19,00 + Grzegorz Pułaczewski – 1r. śmierci

niedziela 01 wrzesień

godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 – o Boże dary i dary Ducha Św. dla wnuków Bartłomieja, Tomasza, Szymona
godz. 12,15 + zmarli z rodz. Guzowskich
godz. 17,00 + Andrzej, Stanisława, Wiktoria Witkowscy
godz. 18,30 + Stanisław Smoliński – 7 gregorianka

Poniedziałek – 02 wrzesień

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 8 gregorianka
godz. 8,00 + Włodzimierz Flinik
godz. 17,00 + Stefan Zwierzykowski
godz. 18,30 + Paweł Kosiński

Wtorek – 03 wrzesień

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 9 gregorianka
godz. 8,00 + Włodzimierz Flinik
godz. 17,00 + Bronisława Niewiadoma
godz. 18,30 + Marianna Nędzkiewicz

Środa – 04 wrzesień

godz. 7,00 + Ryszard Michalski
godz. 8,00 + Stanisław Smoliński – 10 gregorianka
godz. 17,00 + Eugeniusz Matuszak
godz. 18,30 + Andrzej Witkowski
godz. 18,30 + Józef Zemełka

Czwartek – 05 wrzesień

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 11 gregorianka
godz. 8,00 + Maria Przydatek
godz. 17,00 + Zofia Nackowska
godz. 18,30 + Maria Nędzkiewicz

Piątek – 06 wrzesień

godz. 7,30 + Stanisław Smoliński – 12 gregorianka
godz. 8,00 + Teresa i Stefania
godz. 17,00 + Adam Jakubaszek
godz. 18,30 + Maria Nędzkiewicz

Sobota – 07 wrzesień

godz. 7,00 – podziękowanie za dar modlitwy osób podejmujących Duchową Adopcję …
godz. 7,00 + Regina Benke – imieninowa
godz. 8,00 + Stanisław Smoliński – 13 gregorianka
godz. 16,00 – ślub: Pasińska – Kociuk
godz. 18,30 + Lidia Woźniak – 1r. śmierci

niedziela 08 wrzesień

godz. 7,30 + Monika Florian Kwiatkowscy
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 – o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św., opiekę Matki Boskiej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Bartosza w dniu urodzin
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 17,00 + Maria Lisiewska
godz. 18,30 + Stanisław Smoliński – 14 gregorianka

Poniedziałek – 09 wrzesień

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 15 gregorianka
godz. 8,00 + S.S Daria
godz. 17,00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Św Józefa dla Karoliny i Damiana w 2 rocznicę ślubu
godz. 18,30 + Jana Strygańka – 24r. śmierci i Anastazji Stołeckiej – 38r. śm.

Wtorek – 10 września

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 16 gregorianka
godz. 8,00 + Halina Komorowska – 5r. śmierci
godz. 17,00 + Bronisława, Kazimierz, Władysław Zwolińscy
godz. 18,30 + Adam Jakubaszek

Środa – 11 września

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 17 gregorianka
godz. 8,00 + Włodzimierz Flinik
godz. 17,00 + Regina Doberstajn
godz. 18,30 + Jan, Zofia Cichy i zmarli rodzice z obojga stron

Czwartek – 12 września

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 18 gregorianka
godz. 8,00 + Zbigniew Kotowski
godz. 17,00 + Janina Drzewiecka
godz. 18,30 + Władysława, Stanisław Jankowscy oraz zmarli z rodziny Ratajskich

Piątek – 13 września

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 19 gregorianka
godz. 8,00 + Janina Molewska
godz. 17,00 + Marianna Nędzkiewicz
godz. 17,00 + Włodzimierz Dekański – 25r. śmierci i zmarłych rodziców i rodzeństwo
godz. 18,30 + Stanisław i Marek Wituła

Sobota – 14 września

godz. 7,00 + Stanisław Smoliński – 20 gregorianka
godz. 8,00 + Maria Kubicka
godz. 17,00 – ślub: Gralak – Szczepański
godz. 18,30 + Ewa Grzywaczewska – 1r. śmierci

niedziela 15 września

godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 – o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św w 6 rocznicę małżeństwa Agaty i Piotra oraz w 33 rocznicę Wiesławy i Stanisława
godz. 12,15 – o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św w 40 rocznicę małżeństwa
godz. 17,00 + Stanisław Smoliński – 21 gregorianka
godz. 18,30 + Marianna Nędzkiewicz

Poniedziałek – 16 września

godz. 7,00 + Stanisław Smolińska – 22 gregorianka
godz. 8,00 + Ryszard Rzakowalski
godz. 17,00 + Regina Dabersztajn
godz. 18,30 + Mirosława Krawczyk

———————————————————————————————————————
Proszę o sprawdzenie poprawności intencji i zgłoszenie wszelkich wątpliwości !
———————————————————————————————————————