Intencje mszalne

niedziela – 15 grudzień
godz. 7,30 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke.
godz. 7,30 + S.Daria – 28 gregorianka
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Maria, Daniel i Adam Kowalscy oraz Leokadia i Marian Piniewscy
godz. 12,15 + Józefa Lipińka.
godz. 17,00 + Leszek Rychłowski – 5r. śmierci
godz. 18,30 + Zofia Nowak

Poniedziałek – 16 grudzień
godz. 7,00 + S.Daria – 29 gregorianka
godz. 8,00 + Bronisława Małachowska
godz. 17,00 + Halina Wiśniewska
godz. 18,30 + Apolonia Krysiak

Wtorek – 17 grudzień
godz. 7,00 + S.Daria – 30 gregorianka
godz. 8,00 + Leszek Jabłoński
godz. 17,00 + Jan Fordon
godz. 18,30 + Halina Wiśniewska

Środa – 18 grudzień
godz. 6,30 + Gerda Frankowska
godz. 8,00 + Jadwiga Janicka
godz. 17,00 + Halina Wiśniewska
godz. 18,30 + Dawid Hasdys

Czwartek – 19 grudzień
godz. 7,00 – o Boże błog. dla ks. Dariusza z okazji imienin
godz. 8,00 + Leszek Jabłoński
godz. 17,00 + Jadwiga Janicka
godz. 18,30 + Lidia Wąsowska

Piątek – 20 grudzień
godz. 7,00 + Apolonia Krysiak
godz. 8,00 + Danuta Zielińska
godz. 17,00 + Leszek Jabłoński
godz. 18,30 + Jadwiga Janicka

Sobota – 21 grudzień
godz. 6,30 + Józef Bojakowski, Józefa i Elżbieta
godz. 6,30 + Blandyna Nowak – 1r. śmierci
godz. 8,00 + Janina Skonieczna
godz. 18,30 + Zygmunt Celberg

niedziela – 22 grudzień
godz. 7,30 + Lech Kwiatkowski – 24r. śmierci
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Zofia Nowak
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke.
godz. 17,00 + Jadwiga i Marzanna Kaszuba
godz. 18,30 + Maria, Stanisław Chmielewscy

Poniedziałek – 23 grudzień
godz. 7,00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i Opiekę Maryi dla Ewy i jej bliskich.
godz. 8,00 + Janina Skonieczna
godz. 17,00 + Wiktoria, Stefan, Maria, Helena, Michał
godz. 18,30 – Kazimierz, Kazimiera, Piotr, Tadeusz, Katarzyna i Leokadia

Wtorek – 24 grudzień
godz. 7,00 – podziękowanie za dar modlitwy w intencji dzieci objętych Duchową Adopcję
godz. 7,00 – o Boże błog., Dary Ducha św. i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa dla Ks. Antoniego Balcerzaka w dniu urodzin.
godz. 8,00 – W dniu imienin Ewy Damazyn – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla żony Ewy
godz. 8,00 + Krystyna, Włodzimierz, Tadeusz Gawrońscy
godz. 24,00 – za parafian

Środa – 25 grudzień
godz. 7,00 + Jadwiga Janicka
godz. 8,00 + Stanisław Sobieraj – 11r. śmierci oraz zmarli z rodziny
godz. 11,00 + Roman Bartoszcze
godz. 12,15 + Teresę, Jadwigę i Leona Kurkowiak oraz Stanisława Nowak
godz. 17,00 + Elżbieta Szymańska
godz. 18,30 + Zygmunt Celberg, Róża Celberg

Czwartek – 26 grudzień
godz. 7,00 + Halina Palcat
godz. 8,00 + Zygmunt Celberg,
godz. 11,00 – z podziękowaniem za sakrament małżeństwa, odebrane łaski; z prośbą o Boże dary i miłość dla Kazimierza i Teresy z okazji 41r. ślubu
godz. 12,15 + Janina Skonieczna
godz. 17,00 + Bronisława Małachowska
godz. 18,30 + Leszek Jabłoński

Piątek – 27 grudzień
godz. 7,00 + Bogdan Cichowlas
godz. 8,00 + Janina Skonieczna
godz. 16,00 – ślub: Patrycja Siwiec – Dominik Andrzejewski
godz. 17,00 + Jadwiga Janicka
godz. 18,30 + Zbigniew Wiśniewski

Sobota – 28 grudzień
godz. 7,00 + Janina Skonieczna
godz. 8,00 + Jacek Unorul
godz. 8,00 + Irena Zawadzka
godz. 18,30 + Maria, Józef Koziorowscy

niedziela – 29 grudzień
godz. 7,30 + Jana Jabłońskiego
godz. 9,30 – za parafian
godz. 11,00 + Eugeniusz Zielas oraz Sylwester i Cecylia
godz. 12,15 + Regina, Alfons, Wojciech, Piotr Benke.
godz. 17,00 + Zenon Włodarski – 4r. śmierci
godz. 18,30 + Irena Lewandowska

poniedziałek – 30 grudzień
godz. 7,00 + Zbigniew Wiśniewski
godz. 8,00 – dziękczynna za wszelkie łaski dla Katarzyny i Jacka
godz. 17,00 + Eugeniusz, Stefan, Helena, Maria i Bernard
godz. 18,30 + Jadwiga Janicka

wtorek – 31 grudzień
godz. 7,00 + Kazimiera Szejka
godz. 8,00 + Urszula Kłósksowicz
godz. 8,00 + Jan Kurczewski – 53r. śmierci
godz. 17,00 + Maria Kalinowska

środa – 01 stycznia 2020r.
godz. 7,30 + Ks. Roman Zaborowski
godz. 9,30 + Zbigniew Wiśniewski
godz. 11,00 + Franciszek Żmuda
godz. 12,15 + Edward Popielewski
godz. 17,00 + Jadwiga Janicka
godz. 18,30 + Teresa Motyka

czwartek – 02 stycznia
godz. 7,00 + Józef Wietrzykowski
godz. 7,00 + Helena Kędzierska
godz. 8,00 + Marianna, Aleksander Rogiewicz
godz. 18,30 + Kazimiera Szejka

piątek – 03 stycznia
godz. 7,00 + Kazimiera Szejka
godz. 7,00 + Urszula Żmuda
godz. 8,00 + Ryszard Młynkowiak
godz. 18,30 + Zbigniew Wiśniewski

sobota – 04 stycznia
godz. 7,00 + Ryszard Młynkowiak
godz. 7,00 + Herman Ernst
godz. 8,00 + Zbigniew Wiśniewski
godz. 18,30 + Zygmunt Celberg oraz Róża Celberg

———————————————————————————————————————
Proszę o sprawdzenie poprawności intencji i zgłoszenie wszelkich wątpliwości !
———————————————————————————————————————