Katolickie Poradnictwo Rodzinne

KATOLICKA PORADNIA RODZINNA

dyżur Doradcy Życia Rodzinnego – Nauczyciela Metody wielowskaźnikowej

każdy wtorek godz. 18:00; oraz według umówionych telefonicznie terminów.

Doradca Życia Rodzinnego – Barbara Błaszczyk,

w miesiącach: styczeń – maj oraz październik – grudzień 
Doradca Życia Rodzinnego  –  Ewa Grzymała, tel 603 677 133

 

Zapraszamy – przyjdź

„W żadnych okolicznościach wartość małżeństwa, tego nierozerwalnego związku miłości dwojga osób, nie może być poddawana w wątpliwość. Jakiekolwiek rodziłyby się trudności, nie można rezygnować z obrony tej pierwotnej miłości, która zjednoczyła dwoje ludzi i której Bóg nieustannie błogosławi. Małżeństwo jest drogą świętości, nawet wtedy, gdy staje się drogą krzyżową”.

Stary Sącz, 16 czerwca 1999 Jan Paweł II

więcej informacji: