ogłoszenia parafialne – 12 listopada 2023

12 listopada 2023
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj, jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, przeżywamy 15. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – Bliski Wschód. Hasłem tegorocznego Dnia Solidarności będzie wezwanie: To jest zawsze nasz dom. Zbiórka do puszek po Mszach św.
  2. Modlitwy na Mszach św. wieczornych o godz.18.30:
  • We wtorek wzywajac wstawiennictwa św. Józefa
  • W środę Nowenna do MBNP
  1. Spotkanie Kręgu biblijnego w piątek o godz.19.15.
  2. Spotkanie z krawcową i zdjęcie miary alby dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz. 11.00 w salce pod plebanią.
  3. W najbliższą niedzielę, 19 listopada:
  • O godz. 15.30, w kościele, w ramach obchodów Roku Jubileuszowego naszej parafii wystąpią Chór kameralny PRO ARTE pod dyrekcją Moniki Wilkiewicz i Grażyny Wolter oraz obchodzący także w tym roku 100-lecie działalności Chór Halka Inowrocław pod dyrekcją Waldemara Szafrańskiego (szczegóły na plakacie)
  • Odpust św. Elżbiety Węgierskiej w Orłowie o godz. 12.00.
  • W parafii Opatrzności Bożej o godz.14.00 tzw. „Msza trydencka”
  1. Zapraszamy wszystkich młodych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii na Eucharystię w przyszłą niedzielę
    o godz. 17.00, a po niej spotkanie w kościele.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
  • Poniedziałek– św. św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn
  • Czwartek- NMP Ostrobramska