Koncert Uwielbienia w Parku solankowym

Panie dobry jak chleb to pierwsze słowa znanej eucharystycznej pieśni, które bedą towarzyszyły koncertowi, który w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbędzie się na terenie naszej parafii – w Muszli Koncertowej Parku Solankowego.
Zapraszamy naszych parafian, całe rodziny, inowrocławian, gości, kuracjuszy do radosnego świętowania uroczystości Bożego Ciała.
Będzie to czas jedności, radości, wspólnotowej modlitwy, wielbienia Boga i dziękczynienia za dar Jego obecności w Najświętszym Sakramencie.
Podczas koncertu będzie również możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
W tym roku gościem specjalnym koncertu będzie IWONA PIETRALA – wokalistka, kompozytorka, ewangelizatorka a przede wszystkim „córka Króla”!

Organizatorzy:
Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Inowrocławiu
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej
Kujawskie Centrum Kultury

Partnerzy:
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej
Wojownicy Maryi

Patronat honorowy nad koncertem objął ksiądz arcybiskup Wojciech Polak- Prymas Polski